Archiwum - 18 maja 2017

linkologia.pl spis.pl

W dzisiejszych czasach odchodzi już do lamusa stwierdzenie, że zadbany i wypielęgnowany mężczyzna, to zniewieściały mężczyzna. Dostępna obecnie na rynku szeroka gama kosmetyków dla mężczyzn, pomoże każdemu z nich nie tylko w odpowiedni sposób zadbać o higienę, ale także w znaczący sposób podnieść komfort i jakość życia każdego szanującego się pana.

W zestawie do pielęgnacji skóry twarzy muszą znaleźć się przede wszystkim kosmetyki do golenia. Pianka lub żel, ułatwiające codzienne golenie powinny zawierać w swoim składzie aloes lub pantenol. Po goleniu należy użyć balsamu lub mleczka, które w sposób szczególny przyniosą ukojenie skórze podrażnionej przez maszynkę.

Jeśli skóra twarzy jest skłonna do podrażnień, zamiast tradycyjnego mydła, warto sięgnąć po żel lub piankę, specjalnie opracowaną do tego celu. Są to znakomite kosmetyki, ponieważ nie naruszają bariery ochronnej skóry, a doskonale ją oczyszczają i usuwają wszelkie zanieczyszczenia.

Zadbany mężczyzna, to przede wszystkim, mężczyzna pachnący, dlatego niebagatelną rolę odgrywa dezodorant, i to nie tylko ten pod pachy, ale również do stóp, ponieważ spora rzesza panów ma problemy z nieprzyjemnym zapachem stóp.

Należy pamiętać, że mężczyzna, tak jak i kobieta ma określony typ skóry, dlatego kosmetyki dla mężczyzn powinny być dobierane z rozwagą. Oferta produktów jest jednak tak szeroka, że z pewnością każdy z panów znajdzie coś dla siebie.


meskizarost : : kosmetyki dla mężczyzn

Strona główna


Archiwum

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234